Domy z bardzo dużymi ogródkami w cenie mieszkania, Funkcjonalnie zaprojektowane Domy na osiedlu Wigusin Park w Brwinowie pod Pruszkowem przy ulicy Wigusin 24 to idealna propozycja dla ludzi ceniących ciszę oraz funkcjonalnie zaprojektowane budynki. Oferujemy dom z ogrodem oraz kominkiem w cenie średniej wielkości mieszkania. Miasto Ogrodów Brwinów jest idealnym miejscem do życia z dala od miejskiego zgiełku, z dobrą komunikacją z Warszawą.

Brwinów, Wigusin 24

Osiedle jest zlokalizowane w zacisznej części Brwinowa przy ulic Wigusin 24. Osiedle jest dobrze skomunikowane z Warszawą poprzez bliskość autostrady A2. Wjazd na węzeł autostrady A2 w Pruszkowie znajduje się w odległości 8 km. Szkoła podstawowa i przedszkole są położone w odległości 1,5 km, liceum 3 km, stacja PKP z parkingiem P+R 1,9 km a centrum handlowe Galeria Brwinów 3,3 km. Dla miłośników sportów wodnych niezwykła okazja: w odległości spacerowej -1 km znajduje się wake park.

Pod każdym domem zaparkujesz samochód

Za cenę średniej wielkości mieszkania oferujemy dom z bardzo dużym ogrodem, wygodnym podjazdem i miejscem parkingowym. Najmniejsze ogródki mają 105 m2, największe ok 280 m2. W każdym domu o powierzchni 100,6 m2 są trzy sypialnie, trzy łazienki, duży salon, kuchnia i pomieszczenie gospodarcze. Teren jest ogrodzony estetycznym ogrodzeniem, podjazdy, miejsca parkingowe i droga wewnętrzna wyłożone kostką brukową. Oferowane przez nas domy są wykonane z najwyższej jakości materiałów w tradycyjnej technologii. Zaledwie 8 domków to gwarancja braku przytłaczającej atmosfery wielkich osiedli i możliwość bliższego poznania sąsiadów.

Solidnie Zbudowane

Ławy fundamentowe monolityczne z betonu, ściany fundamentowe z bloczków betonowych ocieplone styropianem, ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych Porotherm 25 Profi, ocieplone styropianem grafitowym Termonium Plus o współczynniku przewodzenia ciepła λ = 0,031 W/(m*K) firmy Termoorganika oraz otynkowane tynkiem silikonowym, ściany międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych przeznaczonych do budowy ścian wewnętrznych o podwyższonej izolacyjności akustycznej Porotherm 25/37.5 AKU, ściany wewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych Porotherm Profi, ściany działowe murowane z pustaków ceramicznych Porotherm Profi, wysokość pomieszczeń parter - 269.5 cm, piętro - 263.5 cm, kominy systemowe, schody żelbetowe, monolityczne, strop nad parterem, gęstożebrowy typu Teriva, więźba dachowa drewniana, konstrukcja wiązarowa, parapety zewnętrzne z blachy ocynkowanej, tynk gipsowy maszynowy na ścianach wewnętrznych i sufitach, w łazience tynk podkładowy pod płytki ceramiczne, sufit podwieszany G-K nad pierwszym piętrem, ocieplony wełną mineralną wylewka betonowa na podłogach, okna PVC, trzyszybowe, Schueco Living 82 zewnętrzne drzwi metalowe, indywidualne przyłącza do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej oraz energetycznej, instalacje wewnętrzne - zimnej i ciepłej wody, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, elektryczna 230V + obwód 400V zasilający kuchenkę elektryczną w kuchni, wentylacja grawitacyjna, ogrzewanie podłogowe na parterze budynku oraz w łazienkach na piętrze, grzejniki panelowe w pokojach, podłączenia do grzejników drabinkowych w łazienkach i pomieszczeniu gospodarczym, oświetlenie zewnętrzne piec gazowy dwufunkcyjny CO i CW, Ariston Club One S 24 kW, z sprzęgłem hydraulicznym, umożliwiającym niezależne sterowanie obwodami grzewczymi podłogowym i grzejnikowym. Automatyka pogodowa. Możliwość sterowania smartfonem.

Lokale

lokal 2 lokal 2 lokal 3 lokal 4 lokal 5 lokal 6 lokal 7 lokal 8
1

100,60 m2

2

100,60 m2

3

100,60 m2

4

100,60 m2

5

100,60 m2

6

100,60 m2

7

100,60 m2

8

100,60 m2

Zdjęcia

+