Funkcjonalnie zaprojektowane Domy przy ulicy Robotniczej w Pruszkowie to idealna propozycja dla ludzi ceniących ciszę oraz funkcjonalnie zaprojektowane budynki. Oferujemy dom z ogrodem w cenie średniej wielkości mieszkania. Pruszków jest idealnym miejscem do życia, z dobrą komunikacją z Warszawą.

Robotnicza 79

Osiedle składa się z trzech budynków w zabudowie szeregowej. Osiedle jest zlokalizowane w zacisznej części Pruszkowa przy ulic Robotniczej. Osiedle jest dobrze skomunikowane z Warszawą poprzez bliskość autostrady A2. Wjazd na węzeł autostrady A2 w Pruszkowie znajduje się w odległości 2.5 km.

Własny garaż

Dwa domy o powierzchni 170.53m2 i jeden 146.62m2. Ogródki o powierzchni od 109 m2 do 258 m2. Posiada garaż w bryle budynku. Na parterze od strony ogrodowej znajduje się jasna część dzienna z ekspozycją północną, w której obszerny salon połączony jest z jadalnią i funkcjonalnym aneksem kuchennym. Szerokie, reprezentacyjne drzwi balkonowe zapewniające dużo dziennego światła w salonie, jadalni i aneksie kuchennym prowadzą do ogródka, gdzie można wypoczywać i podziwiać własny, zielony ogród. Na piętrze znajdują się trzy wygodne sypialnie o zróżnicowanym metrażu.

Solidnie Zbudowane

ściany zewnętrzne, międzylokalowe, wewnętrzne nośne murowane z bloków Silka, ściany wewnętrzne nienośne murowane z bloczków gipsowych Multigips/Orth , wysokość pomieszczeń parter – ok 280 cm, piętro – ok 260 cm, schody w części stanowiącej strop garażu żelbetowe, monolityczne, przygotowane do wykończenia okładziną typu gres o grubości 1cm – w pozostałej części schody budowlane (tymczasowe), docelowe do wykonania przez Kupującego, strop nad parterem betonowy, strop nad piętrem betonowy, wykończenie ścian -parteru i piętra tynk gipsowy maszynowy na ścianach zewnętrznych, międzylokalowych, wewnętrznych nośnych i sufitach (do jednokrotnego szpachlowania ), ściany wewnętrzne Multigips/Orth surowe, w łazienkach tynk podkładowy pod płytki ceramiczne, wylewka betonowa na podłogach, okna PVC, trzyszybowe, zamontowane techniką szczelnego montażu niwelującego straty ciepła, bez parapetów wewnętrznych, parapety zewnętrzne z blachy stalowej powlekanej, indywidualne przyłącza do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej oraz energetycznej, przyłącze do sieci kablowej do wykonania przez operatora, instalacje wewnętrzne - zimnej i ciepłej wody, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, elektryczna 230V + obwód 400V zasilający kuchenkę elektryczną w kuchni, wentylacja mechaniczna z rekuperacją, osprzęt elektryczny, przygotowanie pod fotowoltaikę, przygotowanie do zainstalowania klimatyzacji, ogrzewanie podłogowe w całym budynku, dodatkowe podłączenia do zainstalowania grzejników drabinkowych w łazienkach, możliwość zainstalowania sterowników w rozdzielaczach ogrzewania umożliwiających indywidualne sterowanie temperaturą w poszczególnych strefach. oświetlenie zewnętrzne, dzwonek do drzwi, domofon pompa ciepła, ze zbiornikiem ciepłej wody użytkowej min 200 l z automatyka pogodową. drzwi wejściowe metalowe, otwierane na zewnątrz, z dwoma zamkami brama garażowa metalowa podnoszona z napędem i zdalnym sterowaniem + 2 piloty podjazdy i podejścia do każdego lokalu wyłożone kostką brukową. Teren indywidualnych ogródków zniwelowany, zasiana trawa, ogrodzenie, brama ze sterownikiem.

Lokale

lokal A lokal B lokal C
A

170,53 m2

1 999 000 pln
B

146,62 m2

1 499 000 pln
C

170,53 m2

1 999 000 pln
+